O firmie NOBAS Sp. z o.o.

W sektorze kruszyw działamy na rynku trójmiejskim od 1993 r., z powodzeniem zaopatrując naszych klientów.

Nasz sukces ma solidne podstawy. Własna żwirownia, plac magazynowy w strategicznej lokalizacji Gdańska przy ul. Kartuskiej, specjalistyczny sprzęt do prac ziemnych i załadunkowych, przesiewacze i kruszarki oraz zespół profesjonalistów. Pozwoliło nam to na zbudowanie na lokalnym rynku wizerunku solidnej firmy o rozpoznawalnej marce. Lokalizacja kopalni w niedalekiej odległości od Trójmiasta pozwala nam na szybką reakcję w sytuacji dużych zamówień w krótkim czasie.

Oferujemy naszym klientom szeroki asortyment kruszyw naturalnych, otoczaków płukanych oraz kruszyw łamanych, powstałych na wskutek kruszenia kamieni naturalnych i skał w różnych frakcjach. Świadczymy usługi wywozu ziemi, gruzu i nieczystości stałych w kontenerach. Wychodząc naprzeciw potrzebom gospodarstwach domowych wdrożyliśmy tę usługę w systemie big bag o kubaturze 1m3.

Myśląc o trudnym sezonie zimowym w naszej szerokości geograficznej posiadamy w swojej ofercie usługę odśnieżania i uszorstkowiania nawierzchni.

Materiały odebrane z inwestycji naszych klientów: ziemia z wykopów, gruz odpady zielone, w większości podlegają przetworzeniu i odzyskaniu. Posiadamy atesty na nasze produkty oraz pozwolenia na utylizację odpadów.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług oraz jakości kruszyw. Nasz profesjonalny zespół jest do Państwa dyspozycji.